Ba mhaith liom...

Ceannceathrú na Leabharlanna

Maidir Linne

Tá Roinn Riaracháin leabharlanna Átha Cliath Theas ar fáil i gCeanncheathrú Leabharlanna Átha Cliath Theas ag soláthar seirbhísí agus tacaíocht d'ár leabharlanna agus d'ár gcustameírí.

 

Léarscáil agus Treoracha

Tá Ceanncheathrú Leabharlanna Átha Cliath Theas suite ag:

Aonad 1
Coimpléasc Tionsclaíoch na Cearnóige
Tamhlacht
Baile Átha Cliath 24

Fón 353 1 4597834
r-phost: library@sdublincoco.ie

Cód Loc8  NR4-01-K13

 

Uaireanta Oscailte

  • Luan go Déardaoin 9.15 am - 8 pm
  • Aoine go Satharn 9.15 am - 4.30pm

Dúnta ar an Satharn agus an Luan de Dheireadh Seachtaine Saoire Bainc

Rannóga agus Foireann

Leabharlannaí Contae

Bernadette Fennell     bfennell@sdublincoco.ie

 

Acmhainní Daonna agus Airgeadas

Edel Clancy             Leabharlannaí Feidhmiúcháin Sinsearach         eclancy@sdublincoco.ie
Mary Byron             Leabharlannaí                                                  mbyron@sdublincoco.ie

 

Fáltas agus Riarachán Cnuasach

Ann Dunne             Leabharlannaí Sinsearach                                 adunne@sdublincoco.ie

 

Forbairt & Seirbhísí na bPáiste, Féile Leabhar na Líne Deirge

Bernie Meenaghan    Leabharlannaí Feidhmiúcháin Sinsearach        bmeenaghan@sdublincoco.ie
Helen McMahon        Leabharlannaí Sinsearach                               hmcmahon@sdublincoco.ie
Mark Ward                Cúntóir Leabharlainne Sinsearach                   mward@sdublincoco.ie

 

TFC agus Seirbhísí Forbartha

Coleesa Humphreys  Leabharlannaí Sinsearach                               chumphreys@sdublincoco.ie

Killian Kavanagh       Cúntóir Leabharlainne Sinsearach                   kkavanagh@sdublincoco.ie (ach amháin Dé Luain agus Dé Céadaoin)

 

 

Tionscadal Chluain Dolcáin Thuaidh

Margaret Bentley      Leabharlannaí Feidhmiúcháin Sinsearach         mbentley@sdublincoco.ie

Caroline Higgins      Leabharlannaí Sinsearach                                 chiggins@sdublincoco.ie

 

 

 

 

 

 

Javascript is required to view this map.